SPARTAŃSKA HISTORIA BĘDZIE SIĘ TWORZYĆ

30 krajów, 15 mistrzostw krajowych, 5 mistrzostw regionalnych, 1 mistrz świata.

W 2018 roku najlepsi zawodnicy zmierzą się w globalnym pojedynku o najwyższą nagrodę: Mistrzostwo Świata Spartan Race.

Spartanie walczyć będą na terenach Północnej Ameryki, Europy, Azji i Pacyfiku, Ameryki Południowej oraz Bliskiego Wschodu aby wywalczyć swoje miejsce na Mistrzostwach Świata Spartan Race 2018.

Będziesz świadkiem? A może częścią historii?

Podbij swój kraj!

Nowość 2018! 15 serii mistrzostw krajowych po pięć wyścigów w pięciu regionach to walka o dominację i miejsce na Mistrzostwach Świata Spartan Race. Zawodnicy Elite oraz poszczególnych grup wiekowych muszą uzyskać kwalifikację do mistrzostw regionalnych oraz mistrzostw świata. Formaty wyścigów, daty oraz lokalizacje zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Śledźcie wieści pod hashtagiem #SpartanWorlds2018

Podbij swój region

Pierwsze w historii mistrzostwa regionalne. Spartanie rywalizować będą na terenach Północnej Ameryki, Europy, Azji i Pacyfiku, Ameryki Południowej oraz Bliskiego Wschodu Najlepsi wywalczą kwalifikacje na Mistrzostwa Świata Spartan Race!

Podbij świat

Uwolnij bestię wewnątrz i przygotuj się na chwałę! Najlepsi zawodnicy z ponad 30 krajów zmierzą się w największej bitwie wytrzymałości, woli oraz determinacji. Najlepsi z mistrzostw krajowych oraz regionalnych walczą o najważniejsze trofeum – mistrzostwo świata. Wielu podejmie wyzwanie. Tylko jeden zwycięży. Będziesz tam?

Droga na Mistrzostwa Świata Spartan Race 2018 jest naznaczona zaangażowaniem, determinacją oraz wytrwałością. Zakwalifikuj się i bądź krok bliżej do dominacji na świecie.