Spartan Kids Trifecta

Spartan Kids Trifecta

W tym sezonie przygotowaliśmy coś nowego także dla naszych milusińskich Spartan. Spartan Kids Trifecta to specjalny medal dla najbardziej zaangażowanych Spartan, związany tylko z wyścigami w rejonie CEU.

Medal Spartan Kids Trifecta otrzymuje się po ukończeniu trzech wyścigów dla dzieci w kategoriach Sprint, Super i Beast. Wszystkie biegi trzeba ukończyć w ciągu jednego sezonu, by w pełni zasłużyć na miano Spartan Kids Finishera.

 

 

 

 

 

 

Po każdym z tych wyścigów dzieci otrzymają standardowy medal oraz jedną trzecią Kids Trifecta. Części są zróżnicowane według określonego koloru każdego biegu – czerwony symbolizuje Sprint, niebieski Super,a kategoria Beast jest oznaczona zielonym kolorem. Razem fragmenty stworzą wyjątkowy medal Kids Trifecta.

Nie jest łatwo go zdobyć, a Trifecta zostanie przyznana tylko najlepszym i najbardziej oddanym Spartanom. Każdy wyścig będzie w innej lokalizacji. Trudna droga do Trifecta musi być zaplanowana i przemyślana. Nie mówiąc oczywiście o treningach przed biegiem.

W tym roku dopiero się rozgrzewamy. Jeszcze dużo możemy zrobić. W przyszłym roku kategorie zostaną podzielone nie tylko ze względu na długość trasy, ale także ze względu na przeszkody. Jest wiele rzeczy, na które warto czekać. Nie czekaj. Przygotuj się i Kids Trifecta może być Twoja.

Wszystko zależy od Ciebie, więc ruszaj do przodu i zostań Spartan Kids Trifecta Finisher!

Możesz sprawdzić harmonogram wszystkich biegów i przypisanych im kategorii w kalendarzu poniżej. Wyścigi są zaplanowane w taki sposób, aby dzieci w każdym kraju mogły tworzyć własną Trifectę.

Spartan Kids Trifecta Calendar 2020