Workout Warszawa 2020

WORKOUT Warszawa 2020

DATA:

Sobota, kwiecień 25 2020

ADRES:

Warszawa – „Plaża Poniatówka”, ul. Wybrzeże Szczecińskie 1

Miasto: 03-714 Warszawa

Mapa lokalizacji | Strona lokalizacji

CZAS:

Godzina rozpoczęcia: 11:00. Szacowana godzina zakończenia: 13:00.

Rejestracja wydawanie t-shirtów w godzinach 10:00 – 10:50.

Rekomendujemy wszystkim uczestnikom aby przyjść do godziny 10:50. Uczestnicy, którzy przyjdą po tym czasie nie będą mieli okazji otrzymać koszulki. Dziękujemy za zrozumienie.

CENA:

bezpłatny

PROGRAM TRENINGU

Spartan Workout Tour to seria treningów stworzonych nie tylko dla doświadczonych Spartan, którzy wyznają spartański styl życia, ale także dla ludzi, którzy wciąż przygotowują się do debiutu Spartan. Każdy, kto chce pobiegać i potrenować lub spędzić aktywny dzień z ludźmi o podobnych poglądach, znajdzie coś dla siebie.

Trening trwa około 2 godzin. Składa się z rozgrzewki, treningu głównego i rozciągania. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy. Trening spartański zostanie tak poprowadzony aby poruszyć różne obszary – siłę, szybkość, zręczność oraz pracę zespołową. Trenerzy STG przez cały czas obserwują trenujących.

Podział na grupy jest losowy, nie oparty o wydajność.

WAŻNE DOKUMENTY

Oświadczenie dla zawodników

Lista zgłoszonych zawodników

Athlete Guide na Trening w Warszawie Workout Warszawa

NAPOJE

Rekomendujemy, aby uczestnicy przynieśli ze sobą własne napoje.

SZATNIA

Każdy uczestnik jest odpowiedzialny za swoje rzeczy osobiste – organizator nie ma depozytu ani garderoby.

PRYSZNICE

Brak pryszniców podczas tego treningu.

PARKING

Parkingi publiczne znajdują się w okolicy miejsca wydarzenia.

WIDOWNIA

Widzowie mogą przynieść własny sprzęt fotograficzny. Wymagana jest uwaga podczas robienia zdjęć tak aby nie narazić zdrowia uczestników. Widzowie mają zakaz wchodzenia na tory biegowe oraz inne miejsca nieprzeznaczone dla nich.

TOALETY

Toalety znajdują się na miejscu.

POGODA

Trening odbywa się niezależnie od panującej pogody.

AKREDYTACJE MEDIÓW ORAZ FOTOGRAFÓW

Tylko akredytowani dziennikarze, fotografowie i filmowcy będą mogli filmować, fotografować i poruszać się po wszystkich strefach wydarzenia.

O akredytację można ubiegać się z wyprzedzeniem, wysyłając e-mail na adres info@pl.spartan.com co najmniej na 2 dni przed imprezą.

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących nie tylko wyścigu, prosimy o kontakt poprzez e-mail, lub za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej.

CO OTRZYMAM?

Wydarzenie sportowe zorganizowane na profesjonalnym poziomie
Spartan Workout T-shirt;
Doświadczenie, doświadczenie, doświadczenie.

CO PRZYNIEŚĆ

Podpisane oświadczenie oraz swój dokument tożsamości z numerem PESEL. Doradzamy również mieć ze sobą ręcznik oraz plastikowe worki na zabłocone ubrania. Nie zapomnij o dobrym nastawieniu i uśmiechu.

W CO SIĘ UBRAĆ

Sugerujemy posiadać buty do biegania lub tenisówki, jednak ze względu na teren zdecydowanie nie polecamy biegać boso. Zalecamy lekką techniczną odzież. Jako odzież na górną część ciała otrzymacie nasz spartański T-shirt, który jest obowiązkowy do noszenia podczas treningu. Ubrania wełniane i bawełniane nie są zalecane.

WIECĘJ INFORMACJI

Po więcej informacji, zajrzyj tutaj!